Kdo se bojí Smrti? Jan van Helsing

13.10.2017 00:40

 

Kdo se bojí Smrti?  CZ

Kniha, která stojí za přečtení....

 

Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti.

 
Fascinovaný jejím zjevem a především prodchnut nesmírou zvědavostí se během následujících dvou let pokoušel navázat s ní kontakt. V prosinci 2004 se mu to podařilo. V jedinečném rozhovoru položil bytosti, kterou my nazýváme Smrt, 222 otázek: Kdo jsi? Kam odnášíš duše? Co cítíš, když vyzvedáš duši vraha? Jak vypadá druhý svět? Jsi nesmrtelný? Viděl jsi Boha? Existuje peklo? Kdo vládne světu? Komu slouží ilumináti? Kdy přijde Antikrist? Co víš o Ježíši? Co je smyslem života? Je smrt nevyhnutelná? Ja ká budoucnost čeká lidstvo? Jaký smysl má nemoc? Jak být zdravý a šťastný?...
Přečtěte si, co o sobě říká bytost, která od počátku stvoření nepřebývala ve fyzickém těle a není zatížená dualitou ani pojmy dobra a zla. Situaci na Zemi a člověka s jeho pocity však pozná dokonale. Říkáme ji Smrt a většina z nás se ji bojí. Ona však dává přednost jménu Anděl proměny nebo Anděl transformace, protože její pracovní náplní je energetická přeměna tvorstva.
 
 
Zpět