Ocet a jeho možné využití

22.10.2014 09:28

Více zde: https://octovani.webnode.cz/

Tyto stránky vznikly na podporu zdravého životního prostředí a hlavně čistého vzduchu, který v ČR dýcháme. Jednoduchým způsobem - OCTOVÁNÍM. 
Nevědomost je sladká, ALE ZABÍJÍ.....
 

Co to OCTOVÁNÍ je:

    Celé je to zcela jednoduché, jde pouze o elektrický náboj atmosféry. Při CHEMTRAILOVÁNÍ se atmosféra nabíjí KLADNĚ a vznikají zde KATIONTY, jsou to kladně nabité molekuly. U OCTOVÁNÍ vzniká náboj opačný - ZÁPORNÝ, vznikají tzv. ANIONTY. Obojí je bezbarvé, bez chuti a bez zápachu. 
    ANIONTY, díky svému zápornému náboji, neutralizují viry s kladným nábojem a zároveň zneškodňují baktérie, eliminují zápach v ovzduší, zabraňují rozvoji nákaz.....Čím více je aniontů v ovzduší, tím méně je v něm škodlivin. 
    Žádný živý organismus, nejen člověk, nemůže existovat bez aniontů. Existence záporně nabitých elektronů na oběžných drahách jednotlivých atomů jim umožňuje přitahovat ze vzduchu různé mikročástice. Anionty též odstraňují ze vzduchu prach a zabíjí mikroby. Spojení „aniont – vzduch“ je analogií spojení „vitamíny – strava“. Anionty se často nazývají „vzdušnými vitamíny“, „prvkem dlouhověkosti“ a „čističi vzduchu“. Ačkoliv užitečné vlastnosti aniontů zůstávaly dlouho nepovšimnuty, jsou velmi důležité pro lidské zdraví.
    Takže anionty mohou akumulovat a neutralizovat prach, ničit viry s kladně nabitými elektrony, pronikat do buněk mikrobů, ničit je, a tím rušit destruktivní působení na lidské zdraví. Čím je více aniontů ve vzduchu, tím je tam méně mikrobů (když koncentrace aniontů dosáhne určité úrovně, množství mikrobů se prakticky blíží nule). 

    Nejjednodušší a nejefektivnější možností, jak do vzduchu dostat co nejvíce aniontů, je OCTOVÁNÍ. Právě obyčejný OCET (jehož cena za  litr se pohybuje cca okolo 10 Kč) má totiž záporný, vysoce kontruktivní náboj. Jestliže postříkáte OCTEM například silnici, začne se OCET okamžitě vypařovat do atmosféry. Tedy jinak řečeno, začnete neutralizovat atmosféru. A z vysoce kladné atmosféry (vytvořené chemtrailovaním) se záhy stane atmosféra neutrální, mnohdy i záporná, tzn. chemtraily se začnou rozpouštět.... 
    Laicky řečeno: pokropíte chodník, silnici nebo jiný povrch OCTEM, ten se vypaří a cca po hodině místo počmárané chemtrails oblohy zažijete krásné "azuro" :-)
A hlavně neutralizujete to, co na nás "sprejují".

Octováním se zabývají také jiné servery, např.:

https://prvopodstata.blog.cz/1110/octem-proti-mrakum

https://orgo-net.blogspot.com/2011/10/meteorolog-o-pusobeni-octa.html

https://orgo-net.blogspot.com/2011/05/jak-na-privalove-srazky-zkuste-octovat.html

 

Návod, jak ničit chemtrails octem

 5 litrů octa dokáže dle našich výzkumů "vyčistit" chemtrails během cca 1 hodiny v okruhu cca 20 km

 ocet rozprášíme nebo vylijeme na rovný povrch (silnici, chodník, střechu atd.), kde se postupně vypaří do atmosféry 

 nebo namočím do octa staré lněné prostěradlo nebo ručník, neždímáme, přeložíme po šířce na čtrvtiny a přehodíme přes šňůru

 Díky tomuto serveru se na této činnosti (octování) můžeme-můžete předem domluvit. Čím více octu ve vzduchu, tím lépe.

 

tomáš marný dodává.....

....vážení čitatelé, kteří jste četli zprávičku o ovzduší v čr, buďte tak laskavi a učiňte následující. Je to pro ochranu Vás a hlavně Vašeho zdraví. Dle posledních měření vody a vzduchu, nejen v čr ale i v zahranicí, byly naměřeny nepochopitelně zvýšené hodnoty těžkých kovů, barbiturátů, bária,  a hlavně virů a baktérií namražených na hliník v prášku.

Ochrana Vaše a Vašich dětí je na přením místě. Proto Vás všechny prosím, zkuste zvážit zakoupení jednoho zvlhčovače vzduchu třeba značky professor Z 14 najdete třeba ZDE za velmi výhodnou cenu.

Můžete si taky vybrat z těchto internetových adres dokonce za 449 kč taky ZDE.

Potom nalejte do nich 1 litr octu, který Vám na maximum výkonu vydrží 24 hodin a postavte ho třeba doma na okení římsu, do zahrádky nebo na balkón. Pomůžete tím přírodě a taky hlavně lidem v okruho několika kilometrů dýchat vyčištěný vzduch. Čím více nás bude, tím to bude lepší.....

Děkuji za přečtení a pochopení a uskutečnění samoobrany všech lidských bytostí.

.....s Láskou, úsměvem a poděkováním tomáš marný....

Rozbory dešťové vody a vzduchu, které byly dělány ve švajcu, právě ze vzorků  z česka jsou skutečně katastrofické, oproti povoleným hodnotám. Proto Vás snažně žádám, Vážení čitatelé marného okénka, buďte tak laskavi a snažte se co nejdříve zakoupit zmíněné zvlhčovače vzduchu a začít se sami bránit. Opět opakuji neberte to na lehkou váhu a co nejdříve začněte nejen octovat, ale taky dýchat sůl. (2 polévkové lžíce KCL a 2 polévkové lžíce himalájské soli rozpuštěné v 1 litru vody) a nalité do stejného zvlhčovače. Proto je nutné si hned koupit dva. Podívejte se kolem sebe, kolik lidí má okolo Vás rakovinu plic. Je to až děsivé.....

Dýcháním soli vyčistíte z 950% Vaše plíce a nebudete dušní či neustále unaveni. Děkuji za pochopení.....

Zdroj: www.osud.cz

          www.octovani.webnode.cz

foto: vlastní

Zpět