Tuto směs si před spaním dávejte pod jazyk a přestanete se probouzet unavení

03.12.2015 02:28

Health and Love Page

Všimněte si, že poslední dobou stále víc lidí mluví o tom, že jsou většinu času unavení. A tvrdí to lidé všech věkových kategorií.

Obecná doporučení ohledně délky nočního spánku hovoří o osmi hodinách, ale pravda je taková, že většina lidí spí jen nějakých 6-7 hodin.

To se může zdát jako malý rozdíl, ale těch chybějících pár hodin se může na našem zdraví pěkně podepsat.

Lidské tělo potřebuje osm hodin spánku, protože přesně tak dlouho trvá, než se organismus kompletně dobije.

Většina lidí si myslí, že problém s únavou vyřeší kofein, ale tak to opravdu není.

Kofein nám poskytne krátký, dočasný pocit energie, ale když jeho účinky vymizí, cítíme se hůř než předtím.

Vyhýbat se počítačům a sledování televize minimálně hodinu před spaním může také velmi pomoci. U televize nebo u počítače dochází k silné stimulaci mozku a ten pak potřebuje nějakou dobu na to, aby se před spaním opět zklidnil.

Naštěstí existuje jednoduchý a přírodní prostředek, který pomáhá při špatném spaní. Nejlepší je, že ho nejspíš máte doma. A o co že se jedná? O himálajskou sůl.

Chcete-li se dozvědět víc o příznivých zdravotních účincích himálajské soli, určitě si pusťte video pod článkem. Tato sůl například pomáhá  při migrénových bolestech hlavy a podporuje nadledvinky v jejich úsilí odvracet nemoci. Hodí se také při hubnutí.

Ještě zajímavější je, že himálajská sůl bojuje proti depresi, protože působí na hladinu serotoninu. A hlavně stabilizuje hladinu melatoninu, hormonu, který je pro kvalitní spánek nezbytný.

Jednoduše si ve skleničce smíchejte pět čajových lžiček kvalitního, tepelně neupraveného medu a jednu lžičku himálajské soli. Pokaždé než půjdete spát, si malé množství směsi dejte pod jazyk.

A nakonec video o soli:

V kostce se ve videu hovoří o tom, že sůl (míněno přírodní, nikoli standardní stolní, z níž byly odstraněny všechny minerály, jež byla zahřívána na vysokou teplotu a jež obsahuje různé přídatné chemikálie) je jedna z nejmocnějších léčivých substancí na světě. V první řadě alkalizuje, dále stimuluje sekreci trávicích šťáv (a tak napomáhá hubnutí). Dále pomáhá při kožních problémech, a to nejen při vnější aplikaci, ale i při vnitřním užívání (např. při akné). Při astmatu je dobré vypít trochu vody a jemně si posypat jazyk solí, pak prý přestane být inhalátor potřeba, a to během 3-4  týdnů. Pití vody s trochou himálajské soli před spaním by mělo pomáhat k lepšímu spánku vzhl. k regulaci serotoninu a melatoninu.

 

Zdroj

Zdroj: www.osud.cz/

Zpět