Vědci přiznávají: Ano, geneticky modifikované plodiny vás pomalu zabíjejí

30.09.2012 23:37
Autor: Jiří Maria Mašek
 
 
Kvůli alkoholu česká vláda zavedla prohibici, kvůli GMO, které v dalších letech usmrtí desítky, možná spíš stovky tisíc lidí, je stále ticho po pěšině. GMO, ruku v ruce s mobilní telefonií, se jeví být nejhrůznější epidemií v dějinách lidstva.

Jak čeští vědci uklidňují veřejnost, protože se nic neděje a vše jsou jenom fámy a konspirace a vědci dávají příslušným kapitolám názvy jako Čím se lidi straší, jak se můžete podívat třeba zde.

Dnes však zavalil i jinak poměrně GMO politiku podporující varovný článek, i když jen na chvíli. 

Cenzor časopisu Týden doporučil změnit titulek, a tak z původního Myši krmené geneticky upravenou kukuřicí uhynuly mnohem dřív musel nakonec na stránky jiný název, a to: GM kukuřice zabíjí pokusná zvířata? Studie čelí kritice. Podařilo se mi ještě zachytit a poslat na facebook původní odkaz, článek tam již však o 60 Minut později nebyl a byl tam nový.

Před zákrokem cenzury časopisu Týden vypadal článek takto:

Po zákroku cenzury, která je již trvalou součástí všech velkých masmediálních domů, letělo samozřejmě původní vyznění článku do koše a časopis Týden nakonec publikoval opačnou verzi, najdete ji stále pod odkazem zde:

Možná si myslíte, že vás se to netýká. Že jste čistí.

Není tomu bohužel tak a v poměrně značné míře se to týká např. i vegetariánů a dalších nemasových stravovacích skupin. GMO upravená už samozřejmě není jenom kukuřice, ale také další zelenina a ovoce, třeba rajčata. GMO do sebe dostáváte také v sóje, v mnoha druzích olejů (smaží se na nich v podstatě všechen fast-food včetně vietnamských a čínských restaurací). Samozřejmě je základem krmení zvířat pěstovaných na maso, zejména pak kuřat.

Jak postupuje otrava organismu? Lidské tělo je nesmírně inteligentní a ukládá vše, co nemůže zpracovat a co by ho poškodilo, do určitých pouzder. Ta se postupně množí v oblasti žlučníku a jater. Když jsou plná, začínají se játra roztahovat, tzv. zvětšovat. Podobně jako otrávená játra alkoholikova, nebo narkomana. Někdy začnou nejprve tučnět. Samozřejmě se zvětšuje cholesterol, neboť je nezbytný pro obalení cizorodých látek. Kdo začne v té chvíli jíst léky na snížení cholesterolu, pravděpodobnost jeho brzkého úmrtí prudce roste. Postupně začíná tělo ukládat pouzdra (cholesterol) s jedovatým GMO materiálem do jiných částí těla. Primárně jde zřejmě o oblast žeberní. Jde o tzv. tukové buňky, cysty, později samozřejmě nezhoubné, ale častěji zhoubné nádory.

 

Češi prožijí vzhledem k tomu, co jedí, brzy doslova epidemii rakoviny, varuje již dlouho profesor Kutušov, jenž se tématem intenzivně zabývá. Už nyní jsou Češi celosvětově na předních místech v pořadí podílu rakoviny zažívacího ústrojí. Situace se však bohužel velmi pravděpodobně mnohonásobně zhorší.

Co dělat?

 

Detoxikace jater - otázka života a smrti (4.10.2011)

Jak správně detoxikovat játra? viz také recenze tomáše marného (4.11.2010)

Sedm potravin, které přirozeně vyčistí vaše játra (29.5.2012)

Očista jater - výsledky jsou výborné, ale opatrně! (6.4.2011)

Určitě okamžitě detoxifikovat játra a žlučník. Začnou z vás vypadávat obrovské kameny. Některé přibližné návody lze najít na internetu, přesný a odzkoušený postup je pak k dispozici na osobní vyžádání pro členy Klubu OSUD.cz. Epsomskou sůl, nebo-li síran hořečnatý, který je k provedení několinásobné očisty nezbytný, můžete dokud to režim premiéra Nečase nezakáže, koupit zde. Kůru je potřeba absolvovat minimálně 6-10, během zhruba 8-9 z nich vás padají obrovské kameny, uvolněné jedy z těla. Vypadá to zhruba takto nějak:

 

Ještě před játry je však nutno věnovat důkladnou pozornost střevům a také ledvinám, aby tělo výraznější zásah na úrovni menší operace v pořádku a bez jakýchkoli problémů a následků zvládlo.

Před časem pochopilo vážnost situace například Maďarsko a GMO vrahy (zejména firmu Monsanto) ze své země vypráskalo a jejich používání zakázalo (článek nabídneme čtenářům OSUDu v nejbližších dnech). Tím se však ocitlo zcela na periferii Evropy a začalo čelit obrovským ekonomickým problémům, neboť mu globální bankéři odmítli poskytovat další půjčky. Před časem zakázala pěstování GMO kukuřice i francouzská vláda, nejvyšší francouzský soud však její rozhodnutí zrušil jako neodůvodněné, neboť prý neexistují důkazy (!), že by GMO výrazně škodila lidem a ekosystémům. Důkazy samozřejmě existují, to, že neexistují, markýrují jen vládnoucí elity pozemského pseudovládnutí.

Většina běžných potravin v Rakousku už Německu mají označení NO GMO. Naopak v České a Slovenské republice je drtivá většina potravin již GMO zamořena.

Situace v oblasti otrav obyvatel potravinami je známa i některým velkým českým výrobcům, kteří sice od výroby jedovatých jídel neustupují (týká se to podle našich zdrojů například velkopodnikatele a novězrozeného politika "spasitele", pana Babiše), ale naopak hojně investují do farmaceutického průmyslu a nemocnic, které budou bezmocní lidé v masovém měřítku využívat a hlavně potřebovat. Výhledy a studie už v podstatě nepočítají s tím, že by se většina obyvatel kolem let 2040 a později dožívala důchodové hranice. Záměrem režimu je občany co nejvíce podojit a dostat z nich maximum daní, později na nich vydělat vzhledem k jejich nemocem a pak je spokojeně odeslat do hrobu ještě před tím, než by mohli začít eventuelně čerpat od státu zpět část svých peněz v podobě důchodů.

Dovětek tomáš marný:

Rozšiřujte dále.....

....MEZI CO NEJVÍCE LIDÍ. Je to kvůli tomu, aby došlo k uvědomění lidí a synergetickému efektu. Jak je ve výše uvedeném článku a ve studii na ORGONETU o geneticky manipulovaných potravinách, důsledky jsou daleko horší a hlavně následky, než by se někomu mohlo zdát. Ptám se sám sebe, jestli už dnes není pozdě?????

Pokud nechcete skončit jako paní níže na obrázku, čtěte dál.

 

Půjdeme se podívat mírně do minulosti a budu zde citovat určité statě. V první řadě je to mnohokráte citovaná TAJNÁ SMLOUVA, která se může zdát někomu "hodně přitažená za uši". Unikla na veřejnost díky paměti v kopírce, kterou odkoupila malá americká firma od dubiózní společnosti, která se stěhovala jinam. Je naprosto pravdivá. Cituji:

Budou pokryti jedy kamkoli se otočí.

Měkké kovy budou způsobovat, že budou ztrácet své mysle. Budeme slibovat z našich mnoha stran najít lék, přestože je budeme zahrnovat stále větším jedem.

Jedy budou absorbovány prostřednictvím pokožky a úst, budou ničit mysl a reprodukční systém.

Z toho všeho se budou rodit mrtvé děti, ale tuto informaci budeme skrývat.

Jedy budou schovány ve všem, co je obklopuje, v tom co pijí, jedí, dýchají a nosí.

Musíme být důmyslní v dávkování jedů, neboť mohou dohlédnout daleko.

Naučíme je, že jedy jsou dobré, s veselými obrázky a hudebními tóny.

To pomůže k vůli pomáhat. Získáme je, aby prosazovaly naše jedy.

Uvidí, jak se naše produkty používají ve filmu, postupně si na ně zvyknou a nikdy nepoznají jejich skutečný účinek.

Když zplodí dítě, vstříkneme jedy do krve jejich dětí a a předsvědčíme je, že to je pro jejich dobro.

Začneme s tím brzy, když bude jejich mysl mladá, zaměříme se na to, co děti milují nejvíce, na sladkosti.

Jsou to věty, jejichž pravdivost je dnes a denně dokazována mnoha vědci z různých oborů a ti jsou postupně umlčeni. Důkazů je dnes tolik, že je zbytečné přemýšlet, zda je to pravda. I v protokolech se jasně píše o likvidaci myšlení lidí a jedech všude kolem. Mnozí ale řeknou, to je náhoda.  

Důvody, proč zde dnes píši s žádostí o co největším rozšíření těchto vědomostí jsou tři.

Prvním důvodem jsou následky používání geneticky manipulovaných potravin. Podívejte se na dnešní mládež, malé děti,mnozí z nich vypadají jako bubáci z Michelinovy reklamy. Děti chodí do rychlého občerstvení od Mc. Donaldu po Burger King. Potraviny, které zde používají jsou většinou všechny geneticky manipulované. Psal jsem o tom před několika lety a varoval lidi zde na osudu. Byly dělány testy ve švýcarské laboratoři. Výsledky jsou jednoznačné. Kam až genetická manipulace došla, můžete vidět dnes na vlastní oči u malých dětí, popřípadě u sebe. V mladém věku se dětem i pod pět let začínají tvořit tak zvané stryje, neboli porucha na kůži nedostatečnou hustotou a soudržností buněk. Kůže praská na mnoha místech a tvoří "nádherné obrazce" někdy až centimetr širokých zeslabení na kůži. Ty se postupně rozšiřují a u některých jedinců začínají praskat. Znám dítě ze slovenska, kterému kůži několikrát sešívali. Kůže popraskala a vespod bylo vidět živé maso.  Protože játra a ledviny tyhle "sajrajty" neznají a  neumějí zpracovat, dochází k usazování zmíněnych sajrajtů do tuku a postupně se pod kůží dělají bulky. Lidské tělo je tak geniální, jedy, které neumí vyloučit ukládá do orgánů, které člověk momentálně nepoužívá. 99% žen, které mají v prsou bulku(y) mají usazené jedy zabalené do tuku. (Rozhodně nemají RAKOVINU.  JE TO JENOM DALŠÍ DOBRÝ TAH A BYZNYS ZE STRANY FARMACIE SPOLEČNĚ S MONSANTEM.) Dochází potom ke stále většímu usazování jedů v těle a někteří mohou skončit na posteli díky své nadváze. Rakovina a selhávání některých orgánů jsou dalším hrůzným příkladem. Různé nepochopitelné mutace orgánů a svalů jsou dalším následkem GMO. V případě, že jíte geneticy modifikované krávy, které mají tři stehna, můžete vidět zde v reportáži alušky a hlavně v její snímkové galerii zde, jste na dobré cestě k závažným poruchám organismu. Geneticky modifikovaná zvířata a plodiny jsou dnes všude v oběhu.

Nechápu, kdo tyhle zrůdnosti může vymýšlet. Lidé to určitě nejsou.

Dlouhou dobu se konaly pokusy nejen se zvířaty ale hlavně s lidmi v podzemí Los Allamos v Americe. Výsledky byly hrozivé. Kdo si myslíte že stojí za firmou MONSANTO?????

Druhým důvodem je pomoci sám sobě svým nejmilejším a nejbližším. Co tedy dělat a hlavně jak se bránit. Kam se dnes podíváte samé jedy a zase jedy.

1) Přestat chodit do restaurací a jídelen, na rychlé stravování. I ve vaší závodní jídelně se určitě používají potraviny GMO. Potřebují uvařit levně a rychle, proto používají i polotovary, které jsou skoro všechny z toho posledního šrotu, který by ani "prase" nejedlo. Udělat si doma svačinku a nejíst nekontrolovanou potravu.

2) Nakupovat hlavně u zemědělců ( dle vašeho uvážení), jak ovoce tak zeleninu, brambory. Zkuste se sami přesvědčit, u někoho, kdo zná kineziologii, jestli potraviny jsou skutečně čisté od GMO.

3)Maso kupujte také u zemědělců, kteří si pěstují ještě dobytek sami ve chlévě. Vajíčka taky doporučuji brát u nich. (Rozhodně vejce nekupovat v jakémkoliv obchodě!!!!!!!!!!!!) Je to to nejhorší co můžete sníst!!!!!

4)Omezit jídelníček na jídlo našich předků. Dělám to dlouhou dobu. Ráno piji jenom vodu. Na oběd si můžete dát zeleninové saláty, nejlépe doma vypěstované. Maso s brambory a vařte si sami polévky. Večer chleba s máslem a solí, nebo vajíčka na cibulce a špek či slaninu. (samozřejmě vše od vašich zemědělců). Začít opět jíst jednoduchá jídla. Jsou nejchutnější a nejlepší.

5)Zříct se veškerých sladkostí kde GMO je na prvním místě. Když máte chuť na sladké je možné si udělat jako za starých dobrých časů třtinový cukr s máslem a rozpustit na pánvičce na karamel.

6)Chodit sbírat do lesa houby a lesní plodiny a sušit je. Bylinky pěstovat, popřípadě je sbírat v lese a na louce. Koupit si knihu o bylinkách. Dělat si hodně čaje z bylinek. Je to lepší než cesta do fitka a tam dělat nesmyslné cviky!!!!!

7)Dívat se do slunce tak, jak to zde bylo několikráte popsáno. Dodává Vám mnoho energie a opravuje Vaše zdravotní problémy. Najít můžete na aluščiných stránkách.

Třetím důvodem je jak zabránit poškození Vašeho skvělého samoopravitelného lidského těla.

1)První důležitý krok je udělat jaterní čistící kůru. Jak na osudu tak na aluščiných stránkách nějaké najdete.

2)Denně jíst syrové brambory (jako jablka) a odkyselit přirozenou cestou organismus. Je to nejlepší cesta ke zdraví.

3)Pít ráno hodně vody. Nejlépe ze studánky. Když není možnost jiná, tak filtrovanou.

4)Pít hodně čajů na detoxikaci ledvin a žaludku. Podrobněji uvedu někdy jindy.

Pevně věřím že návod je pro Vás užitečný a hlavně nezapomenout, že několik let žijeme ve třetí světové válce, která je tichá a taky tiše neustále zabijí.

Nevykládejte mně, že nemáte čas. Není tomu tak. Nevysedávat po kavárnách a ve fitkách. Nedívat sa na televizi a raději změnit směr ke starému žití našich předků - chcete-li přežít.....

Děkuji za čas věnovaný na přečtení článku.

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

P.S. PAMATUJTE SI NÁSLEDUJÍCÍ POŘEKADLO:

JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT!!!!!

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET NEŽ NEMOCI LÉČIT.

(POPSANÉ V TOMTO ČLÁNKU JSOU NELÉČITELNÉ A NEZVRATNÉ. VĚDOMOSTI KTERÉ ZDE ZATÍM JSOU NEMAJÍ MOŽNOST OPRAVOVAT LIDSKÝ ORGANISMUS Z GMO)

Nemoc  vzniklá z GMO se léčit nedá, udělají z nás zrůdy.

Zdroj: www.osud.cz

Zpět