Voda, základ života! Jakou vodu pít?

28.02.2017 12:27

voda

Autor: Jiří Maria Mašek

Voda, základ života, 2/3 našeho fyzického bytí, tedy fyzického těla, jsou tvořeny vodou. S přibývajícím zářením přibývá nutnost správně se hydratovat, neboť zřejmě zjišťujete, že voda z kohoutku, nebo z PET lahví vás již nehydratuje tak, jako dřív.

Zde jsem tedy ještě celistvěji shrnul zhruba 10 let mých pokusů, ochutnávání, pozorování, výzkumů a studia, a v neposlední řadě hodiny a hodiny různých přednášek, včetně těch posledních poznatků.

Nejlepší voda je voda levitovaná, je k ní ovšem potřeba přístroj za 150 tisíc korun. Nemáte-li levitovanou, můžete používat vodu z pramenů, která je zpravidla pro tělo mnohem vhodnější, než voda z kohoutku či voda z pet láhví či minerálky. Ve světě doporučuji orientovat se podle královské koruny na etiketě, což platí nejen pro vodu. Jde o prodej neotrávených výrobků, pro tzv. královskou linii, i když ne vždy to platí. Mezi české nejlepší balené vody patří podle mne značka Fromin. Mezi zahraniční zřejmě Evian. Nezapomeňte však na to, že v podstatě každá balená voda je ozářená radiací, z důvodu trvanlivosti.

Samozřejmě, velmi dobré jsou ionizované filtry (v ČR s cenou kolem 80 tisíc), kde si můžete nastavit vyšší hodnotu ph, což je pro tělo příznivější. Pokud nemáte, je dobré používat aspoň nějaké základní typy filtrů, které vodu zbaví základních chemikálií a těžkých kovů. Rozumíte tedy tomu, že nejvhodnější pro tělo je voda výrazně elektricky záporně polarizovaná (tzv. ORP) + voda alkalická, tedy zásaditá, suma sumárum tedy voda jinová. Velmi elementárně to lze vyřešit i tím, že si prostě do každé sklenice co nejčistší vody přidáte pár kostek ledu. Obecně platí, že my lidé nemáme dostatek tekutin a situace se dál prudce zhoršuje, podle průměru jsme zhruba na 30% hydratace, kterou bychom měli mít. To způsobuje špatnou kvalitu krve (hustotu), špatnou detoxikaci buněk, špatnou detoxikaci lymfy. Výraznou únavu, špatnou funkci mozku a hormonů, deprese, obtížné dýchání. Potřeba vody je o to větší, o co více v jangovém prostředí žijeme. V případě naší západní anglo-saské civilizace je to tedy zhruba o 60% větší potřeba, než například v Asii, nebo v Africe.

Pokud začínáte pít hodně vody, budete potřebovat dříve či později také sůl, abyste dobili své buňky. Nespěchejte s ní. Jak na to, najdete v angličtině na těchto stránkách.

Pokud máte doma magnetoterapii, můžete zkusit láhev s vodou postavit do kruhového nástavce, či na polštářek, ale nemám vyzkoušeno.

V poslední době se na trhu objevují ještě vodíkové kelímky, ukazuje se že vodík je to zásadní k životu v naší přetechnizované společnosti plné jangu, cena je kolem 30 tisíc. Je možno objednat i čínské s nejistým výsledkem, cena je od 3 tisíc výše. K dispozici je už i vodíková voda se záporným napětím, cena kolem 60-89 Kč/ pytlík (cca 0,4 l). Například zde.  Není to úplně levná varianta, ale voda je opravdu osvěžující.

A aby to bylo úplné.. Vodu si můžete vyrobit i homeopaticky, vezměte tu nejčistší vodu, kterou seženete, viz výše, natočte ji do modré plastové (je v ní k sehnání voda značky Solan de Cabra ze Španělska), nebo ideálně skleněné láhve, a napište pod ní s velkým písmenem Název pramenu, s velkým písmenem na začátku který si vyberete, můžete i různě testovat, dle chuti. Doporučuji zvolit některý z ledovců, ale můžete samozřejmě i české, třeba Rudolfův pramen. A k tomu číslo homeopatického ředění. Buď 9CH, což je nižší a více fyzické, nebo 30CH, více éteričtější, jde i do jemnějších těl. Tedy například Rudolfův pramen 9CH , dbejte přitom, aby celý nápis byl přikryt pod láhví, nápis můžete (čelem k vodě) na láhev i nalepit. Nechte v lednici minimálně přes noc, ideálně aspoň 12 hodin. A pak chlazenou vodu po skleničkách v průběhu dalších 24 hodn vypijte.

Zdroj: veksvetla.cz/voda-zaklad-zivota-jakou-vodu-pit/

Zpět