Masáže horkými lávovými kameny "HOT STONES"

 

tato masáž je právem nazývána PERLOU mezi masážemi

Při masáži lávovými kameny se používají kvalitní teplé lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická zatuhlá místa), nebo se s kameny masíruje.

Masáž Hot stones stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, vyrovnává energii v těle, odbourává stres, odstraňuje svalové napětí, postupně prohřívá celé tělo, vyrovnává energii v těle.

 

MASÁŽ OBLIČEJE „HOT STONES“:

masáž obličeje lávovými kameny patří k velice populárním pro svoje blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění. Při masáži se využívá tepla z lávových kamenů a jejich vibrace.

Masáž obličeje zajišťuje hlubokou eliminaci toxinů, uvolnění blokád a lymfatickou drenáž podkoží, podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, snižuje zčervenání pokožky při použití tepla a chladu,zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů, harmonizuje a uzemňuje energie, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek.

 

Celková masáž lávovými kameny zahrnuje relaxační masáž, masáž lávovými kameny, obložení těla kameny, včetně desetiminutové relaxace s přiložením čakrových kamenů

Částečná masáž lávovými kameny zahrnuje relaxační masáž, masáž lávovými kameny a obložení kameny - zad a dolních končetin zezadu.