Metamorfní technika

známá také jako Jemná motýlí masáž

METAMORFNÍ TECHNIKA /MT/ je výjimečná, příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro odblokování traumat a schémat utvořených  V OBDOBÍ PRENATÁLNÍHO VÝVOJE a BĚHEM PORODU.
Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy a různých stresů a poruch v chování.


MT JE ZALOŽENA NA PRINCIPU UVOLNĚNÍ ENERGIE VYŽIVUJÍCÍ BLOKY VZNIKLÉ Z PSYCHICKÝCH STRESŮ PLODU I MATKY OD POČETÍ DO NAROZENÍ, které se fixují na reflexní zónu páteře chodidel, rukou a hlavy. /Nejedná se o reflexní terapii/. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí  až po moment narození.

 

MT PRACUJE S PŘIROZENOU ŽIVOTNÍ (VITÁLNÍ) SILOU OŠETŘOVANÉHO A SE SCHOPNOSTÍ VLASTNÍ REGENERACE KAŽDÉHO ORGANISMU

MT je snadná. Není třeba žádných zvláštních odborných znalostí a zkušeností. Můžeme ji provádět kdekoliv – doma, v kanceláři, ve studiu, na cestách. Dobře se doplňuje se všemi ostatními terapiemi.

• MT JE VHODNÁ PRO VŠECHNY:
-  můžeme ji aplikovat jak na sobě samých tak na druhých
-  je vhodná pro dospělé i děti, současně s dětmi je ale velmi vhodné pracovat i s rodiči
-  je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch v sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu,
-  pro zdravotně postižené
-  pro těhotné matky a zdravý vývoj jejich miminek. 
-  MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu 

• MÁ TRVALÝ, HLUBOKÝ A NENÁSILNÝ ÚČINEK.

• METAMORFIKA nemá vedlejší účinky. Není třeba diagnózy, není třeba diskutovat o osobních problémech či o současných či minulých nemocech.

Aplikace MT vede k přeměně životních vzorců a plynulému toku životní energie pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.JAK  PROBÍHÁ
Velmi jemná masáž se provádí na bosých chodidlech, na jejich vnitřní hraně, na rukou a ve vlasaté části hlavy. Provádí se v leže, nebo v sedě.
MT trvá u dospělého člověka přibližně 60 min, u dětí je doba kratší, asi 20 - 30  minut.
Frekvence opakování: nejdříve po týdnu, děti mohou 2x týdně. Je velmi vhodné provést cyklus několika terapií. Bloky se uvolňují postupně a změny jsou velmi individuální.